| ostea a întrebat:

Buna tuturor,
Cine vrea sa discutam despre viata? Sa imi lase id-ul printr-un mesaj privat.
Doar persoanele cu bun simt va rog... happy

Asi dori tare mult sa discut si cu sufletele care sunt triste si dezamagite...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salut, eu te ajut sa treci peste greutati daca te simti trista.

| ostea explică:

Ai inteles gresit ceea ce am scris mai sus, eu nu sunt trista happy, oricum multumesc pentru grija.

| UniversaLove a răspuns:

Buna,chiar mi-as dori sa pot discuta deschis referitor la multe domenii uita-te de timp si prin ignoranta pe acest Pamant de multa multa vreme.am sa iti las id-ul meu in mesaj privat.sunt intr-o perioada in care nu am net unde voi pleca.dar o sa incerc sa pot face o legatura.sa putem vorbi. abia astept, Ramai In Pace si Lumina!