| citsim a întrebat:

As dori sa stiu daca exista pe aici cineva care are foot fetish sau este interesat sa discute sau sa impartaseasca experiente de acest gen cu mine, nu conteaza daca fete sau baieti. Ma simt de parca as fi singur pe planeta asta desi stiu ca mai exista si altii care au "problema mea". Pe cei interesati ii rog sa lase un mesaj aici (sau mai bine pe privat) si am sa le trimit id-ul meu sau o sa discutam pe privat, la alegere. Nu ma faceti psihopat sau altceva, nu sunt genul ala (sado-maso sau mai stiu eu ce)!

1 răspuns:
| Bucur_Paul_1992 a răspuns:

Sincer, eu nu am acest fetis insa mi se pare complet normal. E probabil aceeasi placere pe care o avem altii la sani mari/mici, par, gat, latex, picioare etc. Crede-ma, nu esti cu nimic mai diferit de alti oameni si stiu sigur ca sunt multi cu acelasi fetis ca al tau(altfel nu ar exista atatea filme porno gen laughing ) Oricum, trebuie sa te gandesti ca nu e nimic in neregula cu tine, te-ai nascut cu acest fetis si nu il poti controla. E ca si cum ai vrea sa ai la picior 41 dar ai 43, nu ai ales tu, asta e. Este foarte posibil ca intr-un final sa iti gasesti o sotie sau prietena careia sa ii placa chestia asta. Ti-am spus, nimic anormal! Trebuie doar comunicare in relatie si atat, toate se rezolva. Salut si succes!