| anonim_4396 a întrebat:

Habar nu am daca am gresit categoria si daca am gresit-o va rog sa ma scuzati.
Iata povestea mea :
Acum doua seri am avut un vis ciudat in care cea mai buna prietena a mea cadea de pe un munte. Dimineata la scoala in timpul orei de romana a picat de pe scaun fara sa-si dea seama cum. Ieri seara am visat cum un coleg de-al meu de la scoala manca niste frunze dintr-o floare. Astazi cand m-am intalnit cu el si cativa prieteni sa ne dam cu rolele l-am vazut ca era mai suparat si l-am intrebat ce are? Mi-a raspuns ca mama lui se suparase pe el ca ii daduse floarea jos de pe pervaz...n stiu ce sa mai cred. O fi o pura coincidenta sau oi inebuni de tot? sau o fi o conexiune cu cei apropiati?

Răspuns Câştigător
| asdfkhjl a răspuns:

Eu zic ca e doar o pura coincidenta big grin Sau poate ai un deja vu in acel moment, mi se intampla si mie big grin

1 răspuns:
| sublime89 a răspuns:

Nu se prea compara lucrurile. Adica, una e sa cazi de pe munte, si alta de pe scaun laughing Sau sa mananci frunze si sa dai floarea jos de pe pervaz. Sunt doar coincidente pe care tu le-ai interpretat in felul in care ti-ai dorit.