| lavis a întrebat:

Pentru inceput vreau sa va urez sa aveti un 2012 exceptional! Am si eu o intrebare, caut o persoana care a fost data spre adoptie in strainatate acum 20 si ceva de ani si as vrea sa o gasesc dar ii stiu doar numele actual, data nasterii si numele parintilor adoptivi. Aveti vreo idee cum as putea da de el? Multumesc!

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Incepe prin a cauta pe google,numele parintilor adoptivi sau/si numele lui,vei gasi ceva,fie o absolvire a unei scoli,fie vreun eveniment la care a participat,orice,daca fie si pentru o singura data unul din ei a lasat vreo urma pe net,il vei gasi.
Daca nu, cam greu...
Asta nu ma impiedica insa, sa-ti urez 2012 fericit si tie!

| lavis explică:

Multumesc pentru raspuns.as vrea si eu id-ul tau sa vorbim mai multe. daca vrei.te pup