| Eee_7625 a întrebat:

Heiiii. Am o urgenta big grin poate ma puteti ajuta. Vreau sa dau de o persoana, care nu este din oras de la mine dar nu stiu sigur unde locuieste, stiu in schimb numele, varsta, data nasterii, numele parintilor. Dar nu am informatii concrete sa dau de el. vreau sugestii! Dau fundabatting eyelashes

1 răspuns:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Dacă ştii, încearcă să cauţi informaţii la şcoala unde este/ a fost sau la grădiniţă sau ceva thinking Prieteni comuni care poate ştiu mai mult ca tine, cartea de telefoane laughing, site-uri de socializare.