| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor poate ma ajuta cineva in legatura cu contul yahoo blocat ce trebuie sa fc sa pot accesa din nou messenger si maill sau cum pot sa mi recuperez id prietenilor.

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Si ai pus si intrebarile secrete? sau, ai pe cineva binevoitor care te blocheaza, caci e posibil si asa ceva, sa stii, iti scrie adresa ta de id, apoi butoneaza ce parola ii trazneste de vreo cateva ori gresit si te tine asa blocata.

5 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Si mie mi se blocheaza o data la trei luni messengerul; pentru o perioada de 24 ore sau 48, normal ar fi din yahooemail sa poti intra si pe mes, sa vizualizezi id prietenilor, esti blocata de mult timp?

| anonim_4396 explică (pentru stejara2):

Sant blocata de 2 zile dar nu am avut rabdare sa treaca 48 ore si am incercat in fiecare zi sal deschid.Eu am vrut sa schimb parola am pus o parola noua apoi am dat confirmare si de atunci nimic.

| anonim_4396 explică (pentru stejara2):

Multumesc pentru raspunsuri o sa vad pina la urma o sa mi fac alt id dar intrebarile secrete nu le mai stiu este un id de cativa ani buni si am uitat intrebarile dar nu inteleg niste chestii de ex la fratele meu la profil datele nasterii nu sint cele corecte sint cu totul alte date.

| stejara2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti sigura ca nu el le-a pus intentionat asa?

| anonim_4396 explică (pentru stejara2):

Nu sunt sigura ai dreptate in fine raul a fost facut.multumesc si toate cele bune.

| stejara2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ai pus si intrebarile secrete? sau, ai pe cineva binevoitor care te blocheaza, caci e posibil si asa ceva, sa stii, iti scrie adresa ta de id, apoi butoneaza ce parola ii trazneste de vreo cateva ori gresit si te tine asa blocata.