| LoLo a întrebat:

Buna tuturor...sunt la liceu pe profilul turism si alimentatie...

imi puteti spune din ce se da bacul in clasa a XII-a...

Multumesc

1 răspuns:
| T. AC a răspuns:

Le poti gasi pe net dar nu te baza ca legile si modurile se schimba chiar si in parcursul anului scolar inainte sa se termine semestrul intai anul asta s-a mai adaugat ceva deci nu are rost sa cauti eu sunt profil instalator tehnico sanitar de apa si gaze dar m-au mutat pe profil de constructor inginer cei care dau anul asta bacul sarmani habar nu au ce ii asteapta se adauga se scot se invart se adauga dar nu se aplica cu Dumnezeu inainte asa e o spusa
incearca la profesorii de specialitate sa iti recomande carti daca si ei sunt paraleli mergi la librarii mai mari unde se lucreaza pe calculator incasatul si totul acolo sigur te poate ajuta cineva eu pentru examenele anuae acolo am mers sa imi caut carti