| Bibiutza a întrebat:

Buna m-ar interesa profilul de turism si alimentatie (sau turism si administratie nu-s sigura). Imi puteti spune detalii, ore, din cve se da teza bacul etc etc

Răspuns Câştigător
| amoraZapakitha a răspuns:

Nu e adevarat.eu sunt la profil. turism si alimentatie si este super nu'i foarte mult d invatat. sunt doar 3 ore pe sap de mate. d isto 1. dar in schimb multa romana si limbii straine

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turism si alimentatie...
Ore despre calitatea produsului, o sa faceti mancare la practica si porcarii din astea.