| Madi11 a întrebat:

Uite eu nu stiu cum sa fac ca la pornirea browserului mozila sa-mi apara la pagina de pornire "GOOGLE" defapt eu am acum versiunea cea mai noua! Si nu stiu unde sunt 'Uneltele" alea desprea care tot au mai intrebat uni

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi mozilla
in coltul din stanga sus vezi scrie firefox(scris cu portocliu) click->undeva in partea dreapta a meniului deschis vezi optiuni->click->se deschide o fereastra in meniul "general" vezi mai pe la jumatate "pagina de start"-> alaturi e un spatiu unde scrii www.google.ro -> apoi dai ok... cam asta e...