| alex2009 a întrebat:

Salut am si eu o mica problem folosesc Mozila firefos si de cateva zile nu stiu ce am facut dar la fiecare pornire apc-ului imi apare o pagina goala ii dau X si isi revine am dezinstalat Mozila am ramas doar cu explorer si tot la fel face. Are cineva o idee ce as putea sa fac ca sa nu mai apara acea pagina la pornirea pc-ului? Multumesc

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Dai click pe Start --> run --> scrie msconfig si te duci pe butonul de startup.
Acolo debifezi cam tot in afara de antivirus eventual firewall daca ai instalat si ii dai ok eventual ii dai si un restart.
Daca tot asa face atunci e posibil sa fie ceva pus in folderul de startup si anume:
Dai iar Start --> All programs ---> Startup si daca acolo ai ceva in el dai click dreapta pe chestia aia si ii dai delete.
La fel dai restart si vezi daca iti mai apare.

Pentru alte intrebari sau tutoriale despre calculatoare ai aici un site: http://www.tutorialepc.ro

1 răspuns:
| jl12w7 a răspuns:

Nu cred ca poate fi de la Firefox, fii mai explicit