| Criiss16 a întrebat:

Un băiat care se tot leagă de tine, îi spune mamei lui că eşti simpatică, te priveşte destul de mult, îţi trage cu ochiul, când e cu prietena lui parcă nu te mai bagă în seamă, apoi prietena lui pleacă în România, te întâlneşte de zilele oraşului, intră în vorbă cu tine, când trece pe lângă tine îţi trage cu ochiul şi îţi zâmbeşte, îţi întreabă prietenele de tine... Deci, oare mă place sau e o simplă prietenie? straight face
aa, el are 17 ani iar eu 14.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nici el nu stie ce vrea. Are prietena, dar nu stie pe cine prefera dintre ea si tine.NU te complica, iti va fi greu mai tarziu!

| OanaG a răspuns:

Eu cred ca simte o atractie fata de tine, daca i-a spus si lu ma-sa ca esti simpatica, si ce daca are prietena, poate in curand o va rupe cu ea. Sfatul meu e sa nu renunti, el iti face ochi dulci, chiar daca are 17 ani, iti zic sa nu`i dai de banuit nici tu ca il placi, lasa-l pe el sa continuie cu dulcegariile astea. Timpul le rezolva pe toate, in curand poate va fi cu tine:*

Bafta>big grin

| paramore a răspuns:

E un fustangiuthinking fereste-te cat poti de el, pentru ca asa va face mereu, deci gandeste-te ca el are prietena dar se uita dupa tine, dk vei fi u cu el va face la fel...

| candycarrie a răspuns:

Are prietena.pana nu o lasa, te sfatuiesc sa nu te complici. probabil ii pari simpatica, dar faza cu prietena lui nu e ok. mi se pare ca se cam.joacahappy