| denisa0906 a întrebat:

Bunahappy un program de descarcat muzica si filme? va rog frumos ast cat mai multe rasp. va multumesc la toti love struck

10 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Http://www.strong-dc.ro/ Il instalezi dupa care trebuie sa ii bagi hub-uri. Daca nu te pricepi roaga un prieten care se pricepe, sa te ajute:)
Succes:)

| Criiss16 a răspuns:

Ares.Il poti descarca de aici:

http://www.brothersoft.com/ares-16309.html

Sper ca ti-am fost de folos.

Salutari.:*

| denisa0906 explică:

Va multumesc tuturor::X:XX: :*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bun programul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun program de descarcat muzica si nu numai este ApexDC++ pe care il poti descarca de aici : http://www.kaz3.info/......ocuri.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioan Berci - Invartita din Suciu de Sus (taragot)

| xalyn a răspuns:

Ashampoo clip finder HD descarca videoclipuri in format flv sau direct mp3 de pe youtube, meetcafe etc

| florind a răspuns:

BIT COMET de muzica si filme straine