| NoNameJunior a întrebat:

va iubiti tara? de ce? ce vreti sa schimbati la ea? funda!

Răspuns Câştigător
| Andreiutza12 a răspuns:

Da o iubesc normal e tara in cre traiesc insa fata de alte tari nu se compara ...totusi noi trebuie sa avem incredere in ea sa o sustinem chiar daca nu e asa cum ne dorim.trebuie sa zicem,, Romania te iubesc''... funda? plzzzzzz rapid daca se poate :X::X te besk

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, îmi iubesc țara. Iar de schimbat, aș schimba în primul rând mentalitatea oamenilor și conducătorii (dar nu mă întreba cu cine i-aș înlocui...).

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy obligat ca imi iubesc si respect tricolorulove struck, atat timp cat sunt nascuta, crescuta si invatata sa iubesc si sa respect Romaneste, nu as schimba-o cu nicio tara, ce as schimba? poate doar gandirea celor tineri, care astazi nu stie sa admire si sa respecte aproapele, vor interes material si distractie, nu sunt chiar atat de varstnica si nici inapoiata, dar faptul ca vad destule necazuri care vin din partea tineretului lasa de dorit, in rest vrem ca voi, tineretu de azi, sa faceti cv pentruviitorul tarii noastre, voi puteti schimba cu adevarat cv, puterea e in mainile voastre.papa si o zi buna!

| Tweetymrrr a răspuns:

"România, te iubesc!"tongue. De ce? Habar n'am. La ţara n'aş schimba nimic, ci la popor.

| Dennys1521 a răspuns:

Da imi iubesc tara!
ce vreau sa schimb la ea?
totttt

| Maidanezul a răspuns:

Tara o iubesc.De schimbat=ioc Ca nici bunul Dumnezeu nu are ce lua ca astia au furat tot.As vrea sa vad Romania facind locomotive la Electroputere si turbine la IMGB sa le exportam iar la francezi, si 10.000.000 (zece milioane) de locuri de munca.16% analfabeti sa aiba nemtii noi sa vem

| NoNameJunior explică:

Mai astept si alte raspunsuritongue

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Fiindcă mă apără. Nu vreau să schimb nimic, că nu pot.