| Theola a întrebat:

Va rog din tot sufletul meu sa ma ajutati.Profa de engleza mi-a dat sa fac o poveste politista, asa ca mi-ar prinde bine niste idei(in romana)VA ROG MULT SI URGENT SA MA AJUTATI MAINE TREBUIE SA MA ASCULTE LA EA.Multumesc mult:*(fundita)

Răspuns Câştigător
| LucianaaaX a răspuns:

Hmmm... politista? Fa si tu ceva de genul:erau doi frati politisti si unul dintre ei sia omorat sotia iar fratele celui care sia omorat sotia il arestea si asa se creaza o ura imensa intre ei.

Sau:era o familie mama, tata si un copil. Iar tatal era politist insa el fusese ucis dar nu se stia de unde. Iar mama indurerata se face si ea politista pentru a afla ucigasul.

Succes!

3 răspunsuri:
| davidutzu a răspuns:

Avand in vedere politista m-as gandi la... un hot care a evadat dintr-o inchisoare si politistii incearca sal prinda...mult noroc

| Enys a răspuns:

Uite eu te arestez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fat frumos s-a dus la printesa si a sarutat-o