| MihaiCristina a întrebat:

va rog mult daca stiti sa-mi ziceti si mie cum pot sa activez wi-fi-ul la laptopul meu(toshiba satellite L750 11w) in afara sa-mi spuneti sa apas pe butonul f8 ca nu merge.Imi arata ca nu este deschis...va rog frumos.Multumsc!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi ca pe desktop, jos in systray ai o iconita in forma de scara asa(chiar langa iconita de volum) da click pe ea si o sa-ti apara in acea fereastra retelele active de wi-fi. A ta ar trebui sa fie prima (avand semnal cel mai puternic)->da click pe prima retea la neconectat si conecteaza-te. Daca iti cere parola la conectare ii scrii parola care de obicei o gasesti pe spatele routerului wi-fi.