| MsiMsin a întrebat:

happy va rog sa-mi spuneti unde sunt setarile sa nu mai ramina un chenar cand misc ceva pe monitor la pc! Practic cand misc un folder deschis sau orice in urma ramane chenarul! Sa mor de mai stiu unde e setarea aceea! E simplu dar nu mai stiu! Windows 7 ultimate! Respecte!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Iți rămâne cumva și urma unei ferestre pe care o inchizi/muți?

| MsiMsin explică (pentru sierra1):

Exact! happy nu stiam cum sa formulez!

| sierra1 a răspuns (pentru MsiMsin):

Ai probleme la driverul video, trebuie reinstalat sau căutat altul