| xgeanina a întrebat:

am facut un folder hidden si mi-am schimbat windowsul ( din windows 7 ultimate in windows 7 enterprise) si nu mai merge sa-l deschis nici nu se mai vede. ce sa fac ca sa mearga? pls help.

Răspuns Câştigător
| PetruDolhescu a răspuns:

Procedezi in felul urmator:
1 dezchizi my computer
2 de sub bara de titlu intri in meniul tools apoi folder options
3 apesi tabul view
4 bifezi show hidden files and folders
5 OK
Acum mergi in locul unde era folderul hidden si dai dublu click pe el

4 răspunsuri:
| PetruDolhescu a răspuns:

Ciudat...dar ce se intampla cand vrei sa-l deschizi, iti afiseaza vreun mesaj? Daca nu incearca sa dai click dreapta pe el apoi explore. Si daca doresti sa nu mai fie ascuns click dreapta apoi properties si debifezi hidden OK

| xgeanina explică:

Multumesc, acum se vede dar nu pot sa intru in el thinking

| xgeanina explică:

Aa gata merge #:-s. Multumescc mult

| Antique a răspuns:

Din pacate este pierdut
sau incearca sa instalezi din nou windowsul celalalt (daca este ceva ff important)