| Biencutza2002 a întrebat:

Vin cu o mica problema. Am blocat mesajele unui alt utilizator de pe Facebook. Am intrat pe Messenger, am dat " Block all messages " si acum as vrea sa le deblochez. Problema este ca nu pot, deoarece de fiecare data cand intru pe conversatia cu acel utilizator, nu apare nimic altceva decat un mesaj : " Something went wrong. Please try again ". Asa e de cateva zile si as vrea sa stiu ce as putea sa fac altceva sau daca exista alta modalitate de a debloca mesajele, in conditia in care si dupa reinstalarea Messenger-ului apare acelasi mesaj. Multumesc happy

1 răspuns:
| swaggypotato69 a răspuns:

Mesajul probabil apare pentru ca tu ai blocat utilizatorul. Daca i-ai blocat doar mesajele intru simplu pe conversatie, dai pe i-ul din dreapta sus, apoi pe block, apoi dai pe off. Daca l-ai blocat pe facebook mergi in setarile facebook si pe undeva pe la persoane blocate, sau ceva de genul. Sper ca am putut fi de ajutor!