| chrisstina a întrebat:

vine ziua unei prietene si chiar sunt in pana de idei. e genul de fata care le cam are pe toate si cadouri personalizate i-am facut pana acum...

Răspuns Câştigător
| icestone a răspuns:

Gandeste-te ce nu poate sa primeasca de la nimeni, sa nu fie scump daca zici ca are de toate, ci sa fie simbolic,
ideea e ca nu cred ca, conteaza asa mult ce dai, conteaza mai mult sa i spui un la multi ani pe care tu chiar il doresti si nu atat de mult un cadou "material" anume
gasesti tu ceva ca doar o cunosti mai bine deoarece ii esti prietenawinking

2 răspunsuri:
| NightBird a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o geanta, un ceas, un parfum sau niste accesorii...Nu mai stiu altceva!

| dalma0409 a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu. si am gasit acest site www.3dgifts.ro au aici tot felul de cadouri personalizate. nu am mai cazut asa in alta parte
eu am facut cadou aceasta lampa
https://3dgifts.ro/......-poze.html