| Mangoo a întrebat:

Voi ce muzica ascultati?

Răspuns Câştigător
| frumushika16 a răspuns:

.pop.dance.hip-hop.house.kisswinking

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ascult aproape tot, ce se poate asculta (in functie de starea mea de spirit), dar cel mai mult imi place rock-ul.

| mgtow a răspuns:

M80radio.com

| DennyxD a răspuns:

Poi in general muzica ascultabila, de pe kiss fm sau kiss tvlove struck
dar mai ascult si Avril Lavigne, Rbd(uneori), Pee Wee. aa mai imi place si Pussycat Dollshappy
de precizat: NU IMI PLAC MANELELE! si nici populara x_x laughing si nici muzicaa de genul asta(lautareasca etcoh go on)

si rock ascult doar unele melodii de la cativa cantareti. si imi place rockul acela mai "linistit" nu d'ala de urla aia in continuulaughing

funda?>:d< pls:*

| Adorable a răspuns:

Hip-Hop pentru ca exprima realitatea.

| Narcis2007 a răspuns:

La fel ca NOnamelaughing

| Ilúzie a răspuns:

Eu una ascult orice fel de muzică, mai puţin cea cum înjurături.happy

| Rytero a răspuns:

Cel mai mult rock, house si foarte putin Hip-Hop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pop, Hip-Hop si cam atat a si este o singura piesa care imi place rock

| Mazar_Laurentiu_1995 a răspuns:

In general house...