| Animeforlifee9921 a întrebat:

Buna! Voua va place Pumpkin Spice Latte? Pentru cine nu stie, Pumpkin Spice Latte este o bautura pe baza de cafea si de condimente care se pun si la placinta cu dovleac(scortisoara, nucsoara, cuisoare si ghimbir pudra). Am facut azi pentru sora mea si pentru ca eram curioasa am gustat si eu putin si era ca cea de la Starbucks(si-a mai luat odata si tot asa a spus ca daca vreau sa gust si eu). Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E oribila.

| dullcat a răspuns:

Buna.Am gustat, dar nu sunt deloc fan.Cica gusturile oricum nu se discuta.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am incercat, dar mai făcut curioasă. O sa incerc. big grin

| Paul_Ciobanu_1996 a răspuns:

Eu pun scortisoara, pudra de ghimbir in lapte si il incalzesc la microunde. E interesant ca gust