| IMsLay a întrebat:

vreau parerea voastrahappyhai ca-i amuzanthappy
ce ati face daca ati fi singuri pe lume? doar voi nimeni alt cineva.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As merge in magazine si mi-as luat to ce mi-ar pofti inima
As canta pe strada cu toata puterea mea
Dar partea proasta este ca dupa ce as face absolut ce mi-ar trece prin minte m-as plictisi de moarte si probabil as innebuni de singuratate, vezi? Toate au un scop in viata, de aia suntem multi ca sa ne bucuram impreuna.

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

M-as inspira din experientele lui Robinson Crusoe.

| roZatoare a răspuns:

Deci, in primul rand as manca toata ciocolata din lumebig grin si dupa mi-as petrece timpul cautand si mai multa ciocolata. Si....probabil o sa ma simt singura la un moment dat asa ca o sa imi fac un robotel si dupa o sa zburam prin spatiuuuuu, yepyy.

| Gogu06 a răspuns:

As colinda toata lumea pana gasesc pe cineva.

| WarHammer a răspuns:

As merge vara doar in boxeri pe strada
As fura tot ce se poate
As epuiza rezerva nationala de canabis din Jamaica
As muri de plictiseala dupa