| stefan31 a întrebat:

vreau sa aud parerea voastra despre noul meu blog...si fiti nemilosi cu criticile, pentru ca orice sut in fund este un pas inainte.

http://romaniadeastzi.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| jora92 a răspuns:

Vreau sa fiu cat de gragut posibil, dar ai spus critic o sa spun simplu;
Asta fratele meu ruman crezi ca reprezinta Romania asta este ceea ce conteaza ca daniela crudu este prostituata ma rog nu am citit tot, adica te rog sa nu mai aud de kiss si de portoricanu p**di ascultati ma muzica nu rahaturi de pe kiss. Mai are oare Romania altceva de oferit?