| blondutza92 a întrebat:

Vreau sa cumpar o pagina de facebook.Stie cineva cum se procedeza? Nu mi se pare ok sa trimit banii si apoi sa astept sa fiu trecuta admin.Nu toate persoanele de pe net sunt de cuvant si serioase

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Știu ca acum ceva timp exista funcția de moderator, care putea face numai anumite lucruri.

| Dismally a răspuns:

Pai alta optiune nu cred ca ai. Nici posesorul paginii nu cred ca iti va da acces total la cont inainte de a primi banii.