| romanandreea a întrebat:

Buna,

Vreau sa imi fac o pagina de Facebook cu moda dar nu ma decid daca sa postez doar haine sau lumea e interesata si de accesorii si pantofi?

2 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy
Poti acoperi toata gama, mai ales pentru pantofi si accesorii o sa primesti multe like-uri ca orice haina, oricat de "la moda"ar fi ea mai trebuie si accesorizata happy

| Iubibilăă a răspuns:

Un site de moda ar trebuie sa le cuprinda pe toate. Daca esti de acord, organizeaza si concursuri de moda, adauga statusuri zilnice, muzica.