| adelina899 a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj :d o inimioara pe deget. Vreau sa stiu cat costa happy. Funda

2 răspunsuri:
| InceputulUnuiSfarsit a răspuns:

Nu te-as sfatui.
De ce nu porti mereu aceleasi haine? Pentru ca se schimba moda, pentru ca doresti sa faci o schimbare?
Asa si cu tatuajul. O sa-ti para rau intr-un final ca ti l-ai facut, iti zic asta din experienta proprie.
Nu face asta. Sunt bani cheltuiti aiurea, si in plus o sa fii mereu judecat. Mereu!

| Nimsoc94 a răspuns:

Pana in 50 de lei. Asta daca te duci la cineva cu experienta. tongue