| kkkk a întrebat:

Vreau sa imi iau cablu de date de la magazin..si cand cer ii zic sa imi dea pentru Nokia sau trebuie sa zic pentru Nokia si numele telefonului ( adica: dati-mi un cablu de daate pentru Nokia 2330. )? funda happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DA! Asa ii zici -> dati-mi un cablu de daate pentru Nokia 2330. Cablul difera de la model la model.
Bafta!

1 răspuns:
| Bogdanutz93 a răspuns:

Da trebuie specificat si modelul teluefonului chiar daca multe se potrivesc intre ele. Funda pls.