| Cristiana1906 a întrebat:

Buna happy vreau sa-mi fac si eu un blog thinking si vreau ceva nume dragut laughing :-s [ chiar n-am inspiratie puppy dog eyes ] sa fie de preferabil in engleza :-s. si sa aiba Bubble laughing. fundita; D!

6 răspunsuri:
| asjdhkas a răspuns:

Soap Bubble (Balonașe de săpun)

| andrei1237 a răspuns:

BuBubble.Ce parere ai?

| Brotacelul a răspuns:

Da totusi despre ce anume vrei sa-l faci? Tine cont de faptul ca titlul trebuie sa fie in directa legatura cu continutul.
Ca si platforma pot sa-ti recomand www.ucoz.ro - eu il folosesc si sunt foarte multumita de posibilitatile care le oferta.

| DaRaspund a răspuns:

Mmm daca iti faci blog in engleza in caz ca o sa vrei sa il introduci in directoare nu prea o sa fie primit. Da'e ok ca numele blogului il poti schimba oricand. Despre ce vrei sa scrii? Pune simplu : Bubble.

| WildS0ul a răspuns:

Crazy Bubble ♥
OoBubbleoO
BubbleGum
Bu Bble
ColorfulBubbles
BubbleMe

| Yoope a răspuns:

"This is a little beast" tradus big grin Asta mica e o bestie ......in rom e mai frum :X puppy dog eyes