| Ioanamarijuana a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj temporar pentru 3 luni.Si-a facut cineva? cum e, cat costa?

3 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Nu exista tatuaj temporar pe 3, 4, 5 luni adica in functie de timp. E doar permanent sau temporar acesta din urma dispare singur dupa cativa ani sau poate fi scos cu usurinta fata de cel permanent care iti lasa o cicatrice destul de urata.Pretul e in functie de cat de mare este tatuajul. Dar in general astea obisnuite sunt de la 50 euro in sus sau 150 + profesioniste.

| kryszta a răspuns:

De facut nu mi-am facut dar exista acele tatuaje cu henna care nu un cost ridicat in jur de 30 de lei! Dar problema este ca un zvon spune ca henna nu este prea sigura din punct de vedere dermatologic...nu toata lumea suporta si vor aparea mancarimi P. S. asa spun ei o prietena de-a mea isi face mereu si nu are nimic oh go on decizia ta mult succes:*

| dark22 a răspuns:

Fa-ti la pasarica ca til face pe gratis tio baga nitel si putin sloboz in paine se lipeste o *** mare pe pasarica happy