| andy14 a întrebat:

Buna vreau sa-mi iau o cartela Orange de 5 euro si sa-mi iau o extraoptiune cu minute sms si cu internet. Puteti sa-mi spuneti o extraoptiune de acest fel? Dau funtita.

1 răspuns:
| Becky97zambarici a răspuns:

In Orange young este o optiune cu 5 euro credit care iti da facebook si mail nelimitat 30 de zile si 150 MB. Iti trebuie cnp de la 14-26 ani. Daca nu esti in varsta necesara uitete pe google: cnp nefolosite Orange young 2012.
Deciu mai intai trebuie sa-ti dezactivezi optiunea pe care o ai activa si apoi *100# dai 3, din nou 3 si vezi tu mai departe