| alexa_1346 a întrebat:

Bunahappyvreau sa pun parola la mesaje am nokia 7210 suernova si cand cineva se uita in telefon se uita la mesaje...cum pot sa pun parola ca sa nu se mai uite:?thinking va rog mult ajutati`ma! funda pentru cel mai bun raspuns:d:*:*:*multumes!happy

1 răspuns:
| yoomx a răspuns:

Daca nu are sistem de operare Android sau iOS, este cam. imposibil. Pune-i parola la telefon ca sa nu se uite nimeni, la nimic. Sau cauta in Ovi store "face lock" sau "sms password". Sper ca te-am ajutat happy