| gargaritza_5474 a întrebat:

vreau si eu jocuri frumoase pentru nokia 7210, si, trebuie vreun program ca sa le pot baga pe telefon? fundita:*

Răspuns Câştigător
| Mesteru a răspuns:

Cauta aici : http://gallery.mobile9.com/ au o groaza de jocuri.

2 răspunsuri:
| Mesteru a răspuns:

Nu cred ca iti trebuie nici un program. daca ai card de memorie poti sa cauti un Adaptor de card sau conecteaza telefon prin usb la PC

| Teresa a răspuns:

A pe google jocuri java pentru Nokia 7210 si alege ce iti place
ca sa le pui pe telefon ai nevoie de cablu usb sau adaptor bluetooth(daca telefonul tau are functia bleutooth