| teodora006 a întrebat:

Vreau sa va intreb, cum pot pune poze pe ask, fm. Dar nu ma refer, la profil, ci atunci cand adresez sau rapund la o intrebare. Am vazut la altii, dar eu nu stiu.

Răspuns Câştigător
| Ralucazicetot a răspuns:

E foarte simplu. Intri pe profilul de ask, dai la "intrebari", apoi "raspuns". Imediat mai jos apare un aparat de fotografiat happy Dai pe el si pui pozawinking Funda?

1 răspuns:
| sweetstyles69 a răspuns:

Mda,si eu vreau sa stiu si eu asta. Scz, dar ti-as fi zis daca as fi stiut. Poate alte intrebari. Scz inca o data sad