| ღღBomBonikDeYuTauღღ a întrebat:

vreau sami spunteti la un bachet pentru clasa a 8 a il facem in scl.meniul,decoratiunile,imbracamintea totul fundita

2 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Si intrebarea ta este?

| Maria2012Jade a răspuns:

Poate vroiai sa scrii un ''baNchet'', dar se mai intampla.Meniul:aperitiv,ciorba de burta,sampanie,dar nu prea multa, sucuri, APA.Decoratiunile:Eu cred ca ajunge sa pui o chestie din aia prin clasa, pe care sa scrie:SFARSIT DE AN.Imbracamintea:fete:rochite scurte pana la genunchi care sa te faca inalta, sau rochii lungi pana in picior, care sa scoata in evidenta silueta.Baieti:Blugi,camasa de culori inchise, cu un sacou suflecat pana la coate, iar papuci tenisi, adidasi sau chiar pantofi (depinde de cum se simte incaltat ). Fiecare trebuie sa se simta bine, in largul lui etc.Dar eu nu cred ca il veti face in scoala...Totusi,daca il veti face intr-un local, sfaturile de vestimentatie raman.
Distractie placuta!