| Andrusccaaa a întrebat:

vreau si eu cateva statusuri cu injuraturi b-) ` mai faine asa nu de astea k fite.happy funda! nu vreau multe.love struck

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Viata este ca si parula de la c*r...Scurta si plina de ***~
~Femeile sunt ca locurile de parcare-Cele bune sunt ocupate si celelalte sint pentru haindicapati`~

Hai zdreanto iesi in fata, dai tuu` pofta d` viata. Arunca gesturi d` tarfa din tine, suge`0 cum stii` tuu` mai bine. Te ia cu el, tuu` ai vrt, dar el s`pisa p` tine, sh m` alege p` mine.

Lasa tarfele sa vorbeasca.Tu ai casa, ai nevasta.Da'le dracul de panarame ca umbla din floare`n floare.

Crezi ca Esti tenTaTie?
cand te *** nu simte nici o senzatie
se pisa pe tine. si ma alege tot pe mine.

PishamaS p voi de panarame ca umbla`ty din floare`n floare...dar numai ca voi nu sunteti albine ca ele umbla din floare in floare dar voi umblati din p*** in p***

Ce fac? Cum fac? treaba mea! vezi ca prinde invidie pe mine tarfa ta

Ca orice ar face pan'la urma tot la mine vine,
Asa ca am grija de el,
Pentru ca la mine-n inima nimeni nu-i la fel.
Orice s-ar intampla, el pe mine ma iubeste
Eu sunt fetita lui si fara mine nu poate sta...

Fetele cuminti sunt facute din miere si dulceata in schimb fetele rele din Angelli si gheata:X:X"

Sa Taci cand vb eu´.nu imi place ´ sa minti cand´ mint si` d eu´. nu´mi place :d sa nu spui " pa " asta e replica mea

Ba, ti-am mai zis "Da-te dracu! ". Îmi rupi inima, îti rup capu’!

Nu vorbesc frumos când îmi vine sa-mi bag ****, asta înseamna ca nu pot sa îmi tin ura! Poti sa ma urasti, nu te condamn, dar când suntem fata în fata mai bine îmi esti fana;*!

Diferenta dintre noi, trebuie s`o batem in cuie, eu n`am prieten, dar prietenul tau iti da m**e )

Te mai bag odata`n mata Te pup Si-am plecat

N`am nev de zambete false si de cuv gen: te iubesc.In pla mea.Comportament prostesc!

Deci ****`o, Fumeaz`o, Traieste`o Cumva...Clipa Conteaza...Raman Numai Amintiri In Urma Ta.

Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa-mi cenzurez in fata ta limbaju •

Tip cât pot de tare pan`o sa cad în cavou.Imi bag pla`n lume si apoi v`o fac cadou!

Ma ridic tacticos`nu am stare.cateva tarfe imi obs nike`urile din picioare/sunt cea mai pretioasa.cea mai de valoare.Nu aveti nici o sansa Doamnelor. zdrente murdare..."

Daca glumesc cu voi pe messenger, va plangeti ca va iau la misto; dar nu e vina mea ca sunteti la fel de proaste ca fetele de la Indigo

Scoate-ti poza aia de la avatar, ai o fata de cocalar ordinar, adus de arabii din Bazar

Degeaba te dai tu scumpa, ca eu te stiu de cand erai la reducere

Ce par frumos ai... pacat ca iti iese din nas!

Fu-2-10-cur! Sa nu va incalciti mintile va dau un indiciu: engleza

Aste-as file din viata mea ce morti m-ati vorbesti de ea? ai trait in locu meu sau ce **** mea?

e draq e cu fata asta pe tine? Tu nu te vezyy copile? Faci fite ca altceva nu stii Tu crezy ca in viata vei reusi? Ia mai vezi-ti de viata ta.Ce pLa mea... tu crezy ca ma pasioneaza persoana ta?

Nu mai am 3 ani sa cred prostii am mai crescut de la un timp.cand ceva nu imi convinee. Ma pun binee si ma pisshhh pe tine.

Cum se schimba unii in curve nici nu-ti vne sa crezi... Nu dau nume va simtiti ***!

Nu mai comentaaa. uita-te la viata ta... si apoi la a mea.Eo am de toatee si vad ca incepe sa te roada invidiaaa.ca tu esti praf ai ajuns sa fii curva mea

Hey te stiu de undevaa... aaa tu erayy mai demult curva mea.

Stiam ca esti curva dar nu si micionoasa.

2 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Cele mai frumoase injuraturi sunt in filmele cu de Niro, dar suna bine doar in engl; eza!

| Ceaciru_Marya_Ionela_1987 a răspuns:

Bună, vreau și eu niște statusuri cu înjurături despre moldoveni.Mulțumesc!