| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste site-uri cu stiri din wrestling gen wfan.ro.

Răspuns Câştigător
| JiTerra a răspuns:

Pai daca stii bine engleza poti intra pe wwe.com acolo sunt stirile ininte sa le dea la noi si cu mai multe poze si meciuri pe care la noi le va da cu 1/2 saptamani dupa ce showul sa tinut deja.

2 răspunsuri:
| sawII a răspuns:

Salut,
Daca te mai intereseaza, ai aici toate stirile din WWE http://www.wrestlebook.ro/wwe/ ei pun stiri zilnic si sunt inclusiv stiri din culise pe care WWE nu vrea ca fanii sa le afle