| Dumitritsa a întrebat:

Buna) vreau si eu niste statusurie de tradare)) de ceva timp prietena mea are un iubit, si ea sta doar cu el, eu parca as fi invizibila, inainte sa apara el noi eram mereu impreuna, insa de cind a aparut el totul s-a schimbat, pentru ca el vrea sa en indeparteze si ea nu vede asta, ii permite sa faca ce vrea din ea, cind se cearta mereu vine la mine(doar cind se cearta isi aduce aminte ca are o prietena, prietena cea mai buna) mereu se credea mai presus de cit mine, parca as fi un nimeni pentru ea, mereu ea trebuia sami ia tot ce imi doream de exemplu mie imi placea un baiat, insa ea mil lua, desi stia ca imi place si vreau sa pun si eu niste statusuri de tradare, ceva legat de toata povestea asta, poate isi da seama ca greseste ))

si daca doriti puteti sa-mi dati si niste sfaturi in legatura cu asta))

mersi mult!

2 răspunsuri:
| kyara10 a răspuns:

Uite lasa statusurile eu iti zic sa-i zici tot ce ai pe suflet in fata

| Lauuuraaa a răspuns:

Asta e ceea ce numesc "prieteni cu beneficii" cred ca e mai bine sa o ignori, stii tu, ignorananta doare cel mai tare. Pacat ca nu este capabila sa isi gaseasca prin fortele proprii pe cineva si ca nu are capacitatea de a obtine ceva prin fortele proprii. Curios ar fi sa stim varsta pentru ca prin asta poate demonstra maturitatea de care da dovada. Stai linistita, roata se intoarce si fi mandra de tine ca tu nu trebuie sa te folosesti de altcineva pentru a obtine ceva ci esti suficient de capabila si inteligenta. Plus de asta, nu cred ca a-i vrea pe cineva care e in stare sa se duca dupa prima "codata ridicata" ai nevoie de cineva stapan pe sine si serios/matur. La urma urmei ea are mai mult de pierdut decat ai tu pentru ca toti looserii se duc dupa ea si nu sunt capabil sa aprecieze ceea ce e cu adevarat de valoare. E greu, stiu dar priveste partea buna a lucurilor, e mai bine sa nu stai in preaja acestor persoane si e mai bine ca "pleaca" singure decat sa ii alungi tu si crede-ma ca unii se vor intoarce, you will see