| HUAWEHUAWE a întrebat:

Buna.
Vreau si eu parerea voastra in legatura cu ceva.
Am un electrocasnic,nu are importanta ce e, am dat 2500lei pe el.
Pe toate siteurile il gasesc cu 2500 numai la altex il gasesc cu 1800lei. sunt pcgarage,eMAG si inca un site vs altex.
Acum intrebarea despre parerea voastra:
daca-l duc la amanet, ei tin cont de pretul de la altex cand imi dau 30% din pret? sau de care din ele? de cel mai mic de pe piata?
multumesc frumos

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Intai iau pretul cel mai mic, si apoi scad substantial. Daca vrei sa il vinzi, nu sa il amanetezi, iesi mai bine cu OLX sau altele.

| goguPatent a răspuns:

La amanet îți vor oferi cel mai mic preț posibil.