| qwerty101010 a întrebat:

Buna vreau si eu sa stiu cum pot edita o poza in Photoscape...Nu e vorbba de decupat sau lucruri mai simple.Cum pot pune inimioare din alea colorate aproape transparente pe fundal explicati-mi si mie dau fundita va roog mult :*:* Multumesc anticipat >big grin

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
In PhotoScape nu am gasit nici un tutorial pe tema aceasta, dar in PhotoShop ( Ti-l recomand din tot sufletul, este un program extraordinar) am gasit ceva :
http://www.youtube.com/watch?v=fy4wX9qX8s0

Succes!

| qwerty101010 explică:

Pai chestia e ca am avut photoshop si nu prea im i place adica stiu ca toata lumea il foloseste dar mie mi se pare mai bun photoscape...Mersi oricum