| Georgiana_9678 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca am o camera web cu cd de instalare la ea si cd-ul l-am pirdut pot gasi undeva un driver pentru instalare?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Normal ca poti ...sunt o gramada pe internet!
scrie pe google, camera ****drivers!
si gasesti!

| Adinkra a răspuns:

Ce model e camera ta web?
de obicei scrie pe ea pe undeva

| Adinkra a răspuns:

Ok atunci poti macar sa gasesti o poza? poate te pot ajuta asa. am patit-o si eu si cum am aflat modelul am reusit sa gasesc si driverul chiar pe site-ul producatorului. la mine de exemplu scrie seria pe piciorul de sustinere.

| madalinaioana2008 a răspuns:

Cauti dupa modelulde la camera.scrii exact modelul si cauti:*

| Georgiana_9678 explică:

Aha.Multumesc mult:*

| Georgiana_9678 explică:

Nu scrie modelul.Si asta nu stiu. Scrie doar Winner.Atat