| AndreyBlackJack a întrebat:

vreau si eu sa stiu pe cat incepe vacanta de paste si pe cat se termina!
DAu funda!
Mutam!

Răspuns Câştigător
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Deci pe 15 aprilie e ultima zi de scoala inainte de vacanta de Paste si pe 26 mergem la scoala adica in a 3-a zi de Paste din pacate.winking

4 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Conform structurii anului şcolar 2010-2011, aprobata de Ministerul Educatiei, vacanta de Paste va fi intre 16 si 25 aprilie. Deci ultima zi de scoala este vineri, 15 aprilie. Cursurile vor reîncepe marti, 26 aprilie, adica a treia zi de Paste (care, din pacate, nu mai este zi libera).

| Biby a răspuns:

Buna.
Intram in vacanta pe 15 aprilie(vineri) si se termina pe 25 aprilie.
Vacanta placuta!

| A12NDRA a răspuns:

Vacanta este cuprinsa in intervalul 16-25 aprilie.

| Apy_1280 a răspuns:

Vacanta incepe pe 15[intr-o vineri] si pe 24 se terminahappy.cam asa ceva.