| cataursu a întrebat:

Vroiam sa stiu ce inseamna sa visezi ca iubitul te minte? Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Denise_3997 a răspuns:

Nimic. Este doar un vis. Este ceva ce vine din subconstientul tau. Poate in sinea ta, in subconstient, fara sa stii, te gandesti ca el te minte referitor la ceva.

| Roxaniciu a răspuns:

Pai... se zice ca daca visezi ceva urat ~ cum ai visat tu, ca iubitul tau te-a mintit ~ se va intampla exact inversul ~ adica nu te va minti niciodata ~. Cu placere happy