| ViseColorate_6532 a întrebat:

Buna:X, am pe hi5 un album cu poze cu mine si cu prieteni si nu stiu ce nume sa ii pun albumului.Ma poate ajuta cineva? fundita normal >:.

Răspuns Câştigător
| dede070707 a răspuns:

Pai nu prea am ideihee hee
Lovely friends, Fara aer as trai, fara ei nu, Cei care imi fac ziua mai buna, Mereu ei, Friends, love them!

Sper ca ti-am fost cat de cat de folos.

Byeebatting eyelashes

3 răspunsuri:
| georgiana_5779 a răspuns:

love struck me and my friendslove struck
love struckjust uslove struck
noilove strucklove strucklove struck

| kattya96 a răspuns:

Nu prea stiu depinde si ce ati facut in zilele alea sau depinde... eu as pune ceva de genu : Just We, sau BFF, sau They make me happy :X, depinde si de starea in care te-ai simtit atunci cand ai facut pozele happy

| simona_8815 a răspuns:

Eu si prietenii, best friends, me and my friends, gasca mea