| Chrystyne a întrebat:

love struck
Vreau si eu sa-mi fac un oracol.
Dati-mi niste exemple de intrebari.
Cele mai multe primesc funda! happy

Răspuns Câştigător
| Monikoue a răspuns:

Un oracol se tine de obicei numai intre fete, daca esti fata si intre vaieti daca esti baiat... dar stiu ca esti fata. Uite niste intrebari interesante( daca unii nu vor sa rasounda la ele, nu-i obliga):
-ce-ti doresti cel mai mult( asta e buna pentru cadouriwinking )
-ce parere ai despre profa "cutarescu"
-pe cine alegi dintre baiatul X si baiatul Y
-ce-ai face daca cel mai stupid( ca sa nu zic prost) baiat din cls ar flirta cu tine/te-ar saruta din greseala
-stii sa canti la un instrument? care?
-ce vrei sa te faci cand o sa fii mai mare
-sucul preferat
-cartea preferata
-app.nu uita sa intrebi si de numele si varsta persoanei...(la inceputul oracoluilui)
-de cine iti place( fara "nici unu" sau " nu zic")
-ce mess ai?
-melodia ta preferata din toate
-ce-ti placea cand erai mica
-care a fost nota de care te-ai bucurat cel mai mult?
-ce alegi? lama/cutit.sau chiulit/stat la scoala( ai prins ideea)
-materia cea mai naspa
-ce parere ai despre minebatting eyelashes( sincer)
-la ce concerte ai fost
-muzica rock sau classica
-cel mai naspa autor
-ce sport practici
- dc iti vine uneori sa te dai cu capu' de pereti
-ce NU-ti place la parintii tai
-ce iti place la parintii tai
-unde vrei sa mergi in urmatoarea vacanta
-ce magazin de haine iti place
-ce revista colectionezi
-ce-ti propui in viitor
-ce telefon ai
-ce filme iti plac
- ce actori iti plac
-cel mai tare loc in care ai fost
-ce perechi de pantofi ai( ma refer si la adidasi)
-culori preferate
-marci de parfumuri preferate
-ce-ai face daca te-ar vedea o profa ca te tai cu lama( doamne fereste sa nu, din ambele puncte de vedere)
-cand ai primit primul mp3
-te-ai sarutat vreodata( nu intreba cu cine) ( nu pune intrebarea asta daca colegele tale au peste... 15-16 ani: s-ar putea sa o fi facut-o deja)
-pe cine alegi dintre cantaretul X si cantaretul Y
-ce iti place la matematica
-daca ar trebui sa alegi intre un tricou roz cu tweety si un tricou negru cu Aerosmith, ce ai alege
-ai auzit de trupa "cutare" ( alege o trupa mai vech si necunoscuta)
-ce jucarie preferata aveai cand erai mica
- ce parere ai despre brad pitt
-dar despre orlando bloom?
-ziua ta prferata
-nr tau norocos
-ce fel de baiat preferi
-hi5 sau facebook
-unde e mai tare? la mare sau la munte
-care ar fi baiatul caruia i-ai da un shut intre picioare
-vrei sa te casatoresti?
-cand ai fost "cea mai fericita persoana de pe lume"
-ce-ai face daca baiatul pe care il placi, ti-ar spune ca te place, chiar daca face o gluma doar ca sa te enerveze?

Cam astea sunt intrebarile.si poti umple juma' de caiet sau mai mult cu ele...bafta

1 răspuns:
| Kίđđίєױ a răspuns:

Cum te cheama? ce mancare iti place? ce baiat iti place?(aapropo sa nu dai la baieti)ce suc iti place? pe cine iubesti? ce zodie esti? pe cine urasti?