| Tufanelenacerasela a întrebat:

Bună ziua. A auzit cineva de platforma " Harrods "?
Este adevărat ca se câștigă bani?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Salut la un search pe "goagle" am gasit Harrods ca fiind un magazin din Londra cu nici mai mult nici mai putin de 97k recenzii happy
da-ne un link catre aceasta platforma de care zici ca sa stim fata de ce anume facem cercetariwinking

| Tufanelenacerasela explică (pentru Simpatic):

Voiam da las niște printuri aici dar nu știu cum

| Tufanelenacerasela explică (pentru Simpatic):

Https://www.harrods.site
Acesta este un site unde cica se fac bani, e vorba de sume mari, dupa aceea banii se transfera în aplicația aceasta "Bytbit" și din aceasta aplicație în cont. Dar pana sa scoți banii în cont ne pune sa adăugăm noi 250 de lei înainte sa ridicam banii. Mi se pare un pic ciudata chestia si sa nu fie vrajeala.e vorba si de mulți bani, dacă ar fi adevărat s ar face mulți bani. Sper ca ati înțeles ce am incercat eu sa explic, din păcate nu prea ma pricep și am spus cu cuvintele mele cum am gândit eu. Va mulțumesc!

| Simpatic a răspuns (pentru Tufanelenacerasela):

Nu este o platforma sigura, este scam!
din punct de vedere al structurii siteului, nu este ce trebuie https://www.scamadviser.com/check-website/www.harrods.site?url=%2F%23%2F

iti spun si la modul general cine promite castiguri rapide ori sume mari cu putina investitie, ori chiar iti promite castiguri nemuncite in general pe net, in 99% din cazuri sunt platforme dubioase ce contin escrocherii, deci stai departe de ei!

in plus accesul este dubios pe aceasta platforma si nu exista niciun review legat de acesta platforma nicaieri!
sunt escroci sigur!

inca o chestie dubioasa este ca folosesc atat numele cat si fontul marca inregistrata a magazinului de lux Harrods din Londra! deci inca un indiciu in plus ca aceasta platforma Https://www.harrods.site este un scam!

| Tufanelenacerasela explică (pentru Simpatic):

Va mulțumesc frumos. Mi a fost de mare ajutor răspunsul dvs. O viata frumoasa va doresc!

| Simpatic a răspuns (pentru Tufanelenacerasela):

Nu ai pentru ce, pentru asta suntem pe TPU! o viata frumoasa asemeni iti doresc!

8 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Când o să înțelegeți că nu există bani pe gratis?

Pe lăcomia și lenea multora sunt unii care au făcut milioane.

| Standt a răspuns:

Platforma? Eu nu am auzit de platforma cu numele asta. Stiu ca este un magazin de lux din Londra.
Ei sunt cei care fac bani.

| Tufanelenacerasela explică (pentru Standt):

Va mulțumesc mult. Inseamna ca e ceva dubios la mijloc.