| bedaumariavasile a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare. cineva are pozel cu mn pe facebook cum as putea sa le sterg daca stiti astept un raspuns. multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Esti etichetata in poze? daca esti etichetata, poti sa stergi eticheta. Ai in dreapta sus un buton unde daca il apesi iti arata mai multe obtiuni, printre care si sterge eticheta, apesi pe el si se rezolva. Daca nu esti etichetata, poti sa raportezi poza, si poate se sterge. Bafta!

| vocea a răspuns:

Daca esti etichetat poti face sa nu iti mai apara daca nu ii dai report