| Júnior_Alexándér_1996 a întrebat:

Salut, am o intrebare...
Pe Google Chrome m-am conectat pe Facebook cu o anumita adresa de e-mail si nu mai pot sa o sterg din istoricul Facebook-ului. Stie cineva cum se sterge?
Astept raspuns, mersi mult!

1 răspuns:
| DumitruS a răspuns:

Da. Nu trebuie sa o stergi din istoricul Facebook-ului ci al browserului tau de internet. Pentru google chrome de exemplu, te duci in settings/passwords, cauti loginul in Facebook si stergi toata inregistrarea. Mai poti merge tot in browser la setarile de privacy si sa selectezi "clear browsing data".