| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Pe site okazii, am pus o licitatie. Un om a apasat Cumpara Acum. Si eu din greseala am pus in categoria Iphone, si omul acela a crezut ca e Iphone. Si pe urma m-a sunat si a zis ca a fost o eroare.
Si pe mine m-a lasat cu 2, 94 euro de plata. Si daca nu platesc ce se intampla?
Va rog ziceti-mi, ca mi-e frica, si nu platesc nimic ca nu sa vandut Ipod.

1 răspuns:
| Adita_8424 a răspuns:

In primul rand exista forum. Si in al doilea rand, tu cand ai scris anuntul, nu ai specificat iPod, chiar daca ai gresit categoria si l-ai pus la iPhone? Ma rog, ii dai negativ "omului" si specifici ca nu a cumparat produsul la care a licitat, si scapi de plata, asta din cate stiu eu. Succes!