| Sven a întrebat:

Am pus un joc pe okazii( un site cu licitatii) si o fata a castigat licitatie. A ales plata prin ramburs ( 10 lei ). Asta ce inseamna? Primesc eu banii aia 10 lei sau eu primesc doar banii din licitatie?

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Tu primesti banii din licitatie.PLata prin ramburs inseamna ca atunci cand ea primeste coletul, jocul in cazul asta ea plateste acolo pretul cerut de tine. Dar tu practic primesti banii din licitatie.Bafta!