| Casiana a întrebat:

Am un telefon Nokia 1110i. Vreau sa ii schimb carcasa. Dar nu stiu cum. Daca mi-ati putea spune cum sa il "dezansamblez" v-as fi recunoscatoare! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Click911 a răspuns:

Tragi putin de partea de jos, apoi iei un ac/cutit/cartela etc... si trasezi marginea pana sus in ambele parti. n-are rost sa dai 20 lei la service

1 răspuns:
| Alex3 a răspuns:

Aa service gsm? nu cred ca ai fi in stare sa o desfaci, risti sa o rupi, nu pentru ca esti fata happy, n-ai experienta in domeniu happy. fugi si tu la un service si ii dai 20 de lei sau cat costa. nu dureaza decat 5 min.